googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі за борги вимкнули світло у трамвайному управлінні

9 січня 2018, 17:53Анастасія Залозна
825
У Конотопі за борги вимкнули світло у трамвайному управлінні
Фото:  Анатолій Мусієнко
Адмінбудівля КП «Конотопське трамвайне управління» залишилась без електроенергії. Наступним кроком може стати відключення контактної мережі і, як наслідок, зупинка трамваїв.

Про це у коментарі ТопКонотопу повідомив заступник міського голови Ігор Степанченко.

За інформацією Управління економіки Конотопської міської ради, станом на 2 січня 2018 року в КП «Конотопське трамвайне управління» склалась заборгованість за спожиту у листопаді-грудні 2017 року електроенергію у сумі 674844,36 гривень. На адресу підприємства вже надійшло попередження про відключення від електропостачання.

У зв’язку з цим трамвайне управління та виконком міської ради направили звернення до «Сумиобленерго» з проханням не проводити відключення КП «Конотопське трамвайне управління» від електропостачання та надати відстрочку платежу до вирішення питання міською радою про надання фінансової підтримки підприємству.

«Нас попереджали, що якщо ви не виділите кошти на трамвайне управління буде відключене світло. Зараз почалися рухи у цьому напрямку: ПАТ «Сумиобленерго» вже відключило адмінбудівлю трамвайного управління. Наступним кроком, я думаю, що буде відключення вже самої контактної мережі трамвайних ліній по місту», — заявив Ігор Степанченко.

Заступник міського голови також зазначив, що «Сумиобленерго» має право вимкнути електроенергію без попередження. Тобто трамваї можуть зупинитись у будь-який момент.

Нагадаємо, міський голова показав, в якому стані знаходиться електротранспорт та Конотопське трамвайне депо.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста