https://ticketsbox.com/ У Конотопі зафіксовані порушення виборчого законодавства - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі зафіксовані порушення виборчого законодавства

15 березня 2019, 17:02Топ Конотоп
629
У Конотопі зафіксовані порушення виборчого законодавства
Фото:  Google
З початку передвиборчої кампанії поліція Сумщини зареєструвала 100 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Кожне повідомлення було ретельно перевірене, і в 70 випадках працівники поліції не виявили жодних ознак правопорушень. Найбільша кількість заяв про порушення виборчого законодавства зареєстрована на території обласного центру (36), в Конотопі (12), у Шостці (7), в Ромнах та Бурині (по 6).

Лише за останні два дні поліція зафіксувала 5 заяв про порушення виборчого законодавства: 4 повідомлення в Конотопі (3 – стосовно розповсюдження «чорного піару» і 1 – з приводу перешкоджання агітаційної роботи), та 1 заява від спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА з приводу пошкодження двостороннього агітаційного бігборду в Сумах.

Наразі повідомлення за всіма цими фактами належним чином зареєстровані, за кожним з них працівники поліції проводять перевірки.

Загалом же станом на сьогоднішній день з моменту старту передвиборчої кампанії до поліції надійшли 100 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Перевірки 70 з заявлених фактів не виявили жодних ознак правопорушень. Матеріали за 15 повідомленнями направлені на розгляд до інших територіальних підрозділів, за 9 заявами перевірки поки що тривають, в усіх інших випадках після перевірок прийняті відповідні процесуальні рішення.

Працівники поліції реагують на кожне повідомлення про порушення виборчого законодавства та опитали з цього приводу більше 600 громадян.

Правоохоронці закликають всіх учасників перегонів дотримуватись чинного законодавства, не допускати порушень у передвиборчій агітації та повідомляти, в разі виявлення, про такі на спецлінію «102».

Читайте також: У Конотопі відбулося останнє засідання діючого складу Громадської ради


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста