googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі завершилась благодійна акція «Серце до серця»

6 травня 2019, 14:05Топ Конотоп
232
У Конотопі завершилась благодійна акція «Серце до серця»
Фото:  Facebook / Ольга Качура
Протягом місяця збирали кошти на закупівлю медичного кардіологічного обладнання для обласної дитячої лікарні. Робили це в рамках 14-ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка цьогоріч відбулась під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

До 30 квітня у конотопських закладах освіти, охорони здоров’я, магазинах, кафе та приватних підприємствах стояли скриньки з написами: «Серце до Серця» та «Дитяче серденько, живи!». Аби до акції долучилося якомога більше конотопців, влаштували ряд масових заходів.

Як повідомила на своїй Facebook-сторінці начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура, усього розповсюдили 45 скриньок. Впродовж акції зібрали 18069,70 гривень. Це найбільша сума за всі роки проведення акції у Конотопі.

По завершенні акції у центрі міста влаштували фінальний концерт. Біля «Кінотеатру «Мир» виступали студенти, творчі колективи, вихованці музичних шкіл та міських будинків культури. Завершив концерт виступ кавер-гурту «Даггер» військового оркестру 58-ої ОМПБр. Ольга Качура зазначила, що концерт зібрав чималу кількість глядачів.

Як йдеться на офіційному сайті фонду «Серце до Серця», акцію проводять з 2006 року. За цей час зібрали майже 36 мільйонів гривень. На ці кошти придбали медичне обладнання в територіальні медичні об’єднання кожної області України.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста