googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі завершується підготовка до виборів

29 березня 2019, 11:19Топ Конотоп
415
У Конотопі завершується підготовка до виборів
Фото:  Google
28 березня члени виборчих дільниць отримали бюлетені для голосування, 29 березня завершується передвиборна агітація. Це означає, що до 24-ї години цього дня всю агітпродукцію, яка розміщена на території нашого міста, повинні зняти.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Відповідальними за це є місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Субота, що передує виборам, є днем тиші.

За інформацією начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Володимира П’явки, станом на 1 березня у Конотопі зареєстровано 63 278 виборців. До 25 березня 2019 року близько 2 500 міських виборців звернулися до Державного реєстру виборців із запитом щодо їх наявності в реєстрі. Майже всі вони знайшли себе в списках. Траплялися випадки, коли виборці не включені до реєстру чи вказали неправильно свої дані для перевірки. Прізвища усіх, хто звернувся до 25 березня, до списку виборців внесли – інформує Володимир П’явка. Він також додає, що 31 березня – у день виборів – жодні зміни вноситись до реєстру не будуть, в тому числі й за рішеннями суду.

«243 424 виборці по Україні тимчасово змінили місце голосування. У Конотопі таких 526 – додає Володимир П’явка. - У разі оголошення ІІ туру президентських виборів за рішенням ЦВК виборці також за потребою зможуть у встановлений термін тимчасово змінити місце голосування».

Загалом на території Конотопа створені 36 дільничних виборчих комісій (ДВК).

В день виборів, 31 березня в Україні відбудеться перехід на літній час з переведенням стрілки годинника на годину вперед. Зважити на це потрібно як виборцям, так і членам виборчих комісій, аби не спізнитися прийти до своїх виборчих дільниць.

Читайте також: У Конотопі працює виставка - інсталяція «Книжкові іменини»


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста