googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі звільнили з посади директора трамвайного управління

12 вересня 2018, 17:41Анастасія Залозна
1834
У Конотопі звільнили з посади директора трамвайного управління
Фото:  Скріншот з відеозапису
Григорій Хоменко заявив, що 11 вересня його звільнили з посади директора КП «Конотопське трамвайне управління». У зв’язку з цим деякі працівники КТУ вирішили також звільнитись.

Відповідне розпорядження Хоменко показав під час інтерв'ю журналісту Олегу Овдєю.

Підставою для звільнення вказано пункт 1 ст.41 КЗпП України пункт 2,3, підпункти б), г) пункту 5,2 контракту з керівником комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління».

За словами однієї з водійок трамваю, 10 вересня деякі представники КТУ зверталися до заступника міського голови Тараса Омельченка з проханням залишити Григорія Хоменка на посаді.

«Річ у тім, що наше звернення залишилося без відповіді і, як ми бачимо на сьогоднішній день, директора звільнили з посади. Тому ми змушені ось цим своїм невеликим колективом розрахуватись і покинути трамвайне управління», — зазначила жінка.

Як заявив Артем Семеніхін в одному з відеозвернень, новим директором КП «Конотопське трамвайне управління» призначили депутата міської ради Ігоря Назаренка. Кореспондент ТК спробувала зв’язатись з обранцем. Наразі чекаємо на відповідь.

Нагадаємо, що 12 вересня відбулась позачергова 27-ма сесія Конотопської міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста