googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопській міській раді заговорили про будівництво сміттєвого полігону

10 липня 2019, 17:26Топ Конотоп
385
У Конотопській міській раді заговорили про будівництво сміттєвого полігону
Фото:  Конотоп.Сity
Стало відомо, що на Конотопщині планують побудувати сміттєвий полігон. Виконавчий комітет Конотопської міської ради розглянув петицію про організацію системи роздільного збору сміття у Конотопі.

Про це повідомляє Конотоп.City.

Петицію під назвою «Організація системи роздільного збору сміття та будівництво сортувальної станції» подала зоозахисна організація «Друзі тварин». 

У петиції пропонують створити умови для сортування та утилізації сміття за видами матеріалів, встановити на майданчиках збору побутового сміття контейнери для роздільного сортування. Забезпечити точки прийому небезпечних відходів, прибирання інших видів сміття та створити на новому полігоні сортувальні станції.

Як повідомив в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Артем Колесников, сміттєвий полігон планують будувати на межі Підлипненської та Шаповалівської сільських рад. На це у міському бюджеті на 2019 рік передбачено 1,5 мільйона гривень.

За його словами, у переліку проєктно-кошторисної документації значиться і сортувальна лінія. Вартість реалізації цього проєкту орієнтовно складатиме щонайменше 70 мільйонів гривень. Окрім коштів міського бюджету планують залучити фінансування з бюджетів обласного та державного.

«Ще не виготовлена в повному обсязі проєктно-кошторисна документація. Як тільки вона буде, то стане відома вартість сміттєвого полігону. Завершити проєктну документацію планують у жовтні цього року», — розповів посадовець.

Артем Колесников зазначив, що після затвердження документації міська рада проведе тендер на будівництво. До майбутнього сміттєвого полігону вивозитимуть сміття з Конотопа та тих громад, які увійдуть в Конотопське ОТГ з 1 січня 2019 року. 

До того, як сміттєвий полігон збудують, в одному з мікрорайонів міста планують встановити контейнери для роздільного сміття. 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста