googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопській міськраді переглядають тарифи на проїзд в автобусах

18 жовтня 2017, 17:08Анастасія Залозна
1791
У Конотопській міськраді переглядають тарифи на проїзд в автобусах
Фото:  facebook/Ігор Степанченко
18 жовтня в міській раді відбулася нарада з питань необхідності перегляду тарифів на проїзд автомобільними перевізниками на міських автобусних маршрутах загального користування в Конотопі.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Ігор Степанченко.

Зазначається, що міський голова надав завдання щодо підвищення сервісу транспортного обслуговування, надання послуг доступності, забезпечення якісного та безпечного функціонування автобусного транспорту.

В коментарі кореспонденту порталу ТопКонотоп Ігор Степанченко заявив, що в міській раді готові обговорювати підвищення тарифу на гривню — до 4 гривень. Він також зазначив, що майже всі перевізники подали пропозиції на підвищення тарифів до 6 гривень.

«Перед нами постає така проблема: якщо, наприклад, зараз не підвищити тариф, то вже на даний момент є маршрути, на які просто ніхто не подає свої кандидатури для перевезення. <...> Навіть чотири гривні є економічно необґрунтованими, але існує також соціальний момент, підвищувати більше ми не в змозі», — наголосив Степанченко.

За словами посадовця, проект рішення про підвищення тарифів спочатку винесуть на розгляд виконкому. Крім цього, влаштують громадські обговорення.

ТопКонотоп проводить опитування, щоб дізнатися чи готові конотопчани платити 4 гривні за проїзд у маршрутці.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста