googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопському лісгоспі продали понад 4 тисячі ялинок та сосен

5 січня 2018, 12:56Анастасія Залозна
249
У Конотопському лісгоспі продали понад 4 тисячі ялинок та сосен
Фото:  newsone.ua
Сумські лісгоспи реалізували в передноворічний період майже 51,5 тисяч штук ялинок та сосен, чим виконали планові зобов'язання на 109%.

Про це повідомляє прес-служба Сумського ОУЛМГ.

Всі без винятку 12 лісгоспів області спрацювали понад план. Найбільшу кількість ялинок та сосен продали у Глухівському підприємстві — дещо більше 6 тисяч. Склав гідну конкуренцію переможцям Середино-Будський лісгосп, реалізувавши 5,9 тисяч деревець. За ними у рейтинговій таблиці Шосткинські лісівники — 5,4 тисячі. Більш як по 4 тисячі продали у Конотопському, Лебединському, Свеському та Тростянецькому лісгоспах.

«Останніми роками об'єми продажу новорічних деревець помітно зросли. Покупців приваблює ціна нашого лісового товару, яка суттєво відрізняється від ринкової. Середня вартість ринкової ялинки — 100 гривень, середня реалізаційна ціна деревець, що продавали наші підприємства  — 45 гривень», — прокоментував ялинкову кампанію заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

На 290 тисяч гривень поповнили свій кошик від реалізації новорічних атрибутів у Глухівському лісгоспі, 236 тисяч гривень отримали Середино-Будські лісівники та 208 тисяч гривень принесли новорічні деревця Тростянецькому лісгоспу.

Загалом впродовж новорічної кампанії Сумські лісівники отримали від реалізації ялинок та сосен 2,3 мільйона гривень.

Варто зазначити, що у період передноворічної кампанії минулого року підприємства Сумського ОУЛМГ реалізували 50,6 тисяч деревець на загальну суму 1,6 мільйонів гривень.

Нагадаємо, на Конотопщині склали протоколи на браконьєрів, які незаконно вирубують ялинки.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста