googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопському лісгоспі відкрити музей лісу

4 червня 2019, 09:17Топ Конотоп
299
У Конотопському лісгоспі відкрити музей лісу
Фото:  
У Конотопському лісгоспі почав працювати лісівничо-просвітницький центр «Музей лісу і полювання».

Його облаштували в центральній садибі підприємства і відкрили під час виїзної колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. Презентацію музею провели учні шкільного лісництва.

«Створення центру орієнтоване на виховання майбутньої лісівницької зміни», - сказав під час урочистостей директор Конотопського лісгоспу Віталій Баранов.

«До уваги відвідувачів — деякі матеріали з історії Конотопського лісгоспу, зібрана заснована інформація про динаміку ведення на підприємстві господарювання в усіх напрямках діяльності, представлені окремі зразки знарядь лісівницькими праці, зрізи основних лісоутворюючих деревних порід, опудала декількох видів мисливських тварин і т.д.», — деталізував директор лісгоспу.

За його словами, з відкриттям центру підприємство планує розширити ведення просвітницької діяльності, адже планується організація різновікових екскурсій, уроків природи, практичних занять шкільного лісництва.

Першими відвідувачами центру стали учасники виїзної колегії. А змістовну і цікаву екскурсію провели для них вихованці діє при лісгоспі учнівського лісництва.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста