googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопському виправному центрі більше 50 засуджених не пройшли медогляд

9 жовтня 2017, 12:31Анастасія Залозна
291
У Конотопському виправному центрі більше 50 засуджених не пройшли медогляд
Фото:  tabletki.pp.ua
У Конотопському виправному центрі в 2017 році прокуратурою виявлено, що на початок року із 140 засуджених 53 взагалі не пройшли обов’язкових профілактичних медичних оглядів на виявлення туберкульозу.

Про це інформує прес-служба Конотопської місцевої прокуратури.

На нараді в прокуратурі обговорили стан додержання вимог законодавства щодо медико-санітарного забезпечення засуджених та ув’язнених осіб у відповідних установах. У нараді взяли участь керівництво Державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» та Ізолятора тимчасового тримання № 4 (м. Конотоп) ГУ НП в Сумській області.

Повідомляється, що мають місце проблеми і в медико-санітарному забезпеченні ув’язнених осіб в ізоляторі тимчасового тримання, зокрема встановлено факти неналежного огляду ув’язнених при поміщенні до установи, внаслідок чого не виявляються своєчасно тілесні ушкодження та не надається відповідна медична допомога.

За результатом спільних обговорень присутні вирішили про необхідність вжиття скоординованих заходів, спрямованих на покращання стану організації належного медико-санітарного та матеріально-побутового забезпечення засуджених.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста