googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У малій залі Конотопської міської ради більшість депутатів проводить власну сесію

26 липня 2018, 16:04Анастасія Залозна
2030
У малій залі Конотопської міської ради більшість депутатів проводить власну сесію
Фото:  Скріншот з відеозапису
26 липня о 10:00 розпочалось продовження пленарного засідання 26-ї сесії Конотопської міської ради. У сесійній залі тривали суперечки. Пізніше міський голова оголосив перерву, а більшість депутатів перейшла до малої зали та проводить власне засідання.

Зранку сесійне засідання розпочалось у великій залі, де були присутні 32 депутати, міський голова Артем Семеніхін та заступник голови Сумської облради Тетяна Головко. Після пропозиції депутата Івана Огрохіна поставити на голосування питання дострокового припинення повноважень міського голови у сесійній залі почалися суперечки.

Варто зазначити, що 26 сесії міської ради ініціювали депутати. На порядок денний виносилося єдине питання — відставка міського голови.

Після майже 5 годин суперечок депутатська більшість перемістилась до малої зали, де у присутності Тетяни Головко проводить власне засідання.

Міський голова та секретар міської ради залишились у великій залі. Разом з ними присутні окремі працівники КТУ та представники громадськості, які час від часу скандують «Ганьба!».

Онлайн трансляція з обох залів доступна на порталі ТопКонотоп та постійно оновлюється.

Станом на 15:50 депутати у кількості 27 обранців збираються голосувати за дострокове припинення повноважень міського голови. Варто зазначити, що це вже третя спроба провести сесійне засідання без міського голови та секретаря. Попередні дві міський голова назвав незаконними, а проекти рішень не вступили в силу.

Варто зазначити, що це вже сьома спроба провести 26-ту сесію міськради. Перші дві спроби відбулись ще 6 червня. Далі спроби відбувались 11 червня, 16 червня, 23 червня та 14 липня, але більшість депутатів на них не з’являлась.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста