googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У міськраді Конотопа доручили невідкладно ліквідувати бурульки

8 січня 2019, 11:52Топ Конотоп
462
У міськраді Конотопа доручили невідкладно ліквідувати бурульки
Фото:  Конотопська міська рада
Життєдіяльність міста за тиждень, планування подальшої роботи комунальних підприємств та виконавчого комітету, оперативна ситуація в місті у святкові дні та аналіз культурних заходів, проведених до новорічних та Різдвяних свят – про це йшлося на апаратній нараді виконавчого комітету 8 січня.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Головуюча наради Тетяна Сизон висловила вдячність працівникам управління ЖКГ міської ради та КП «Флора» за оперативність у прибиранні міста від снігу та прийняття виважених самостійних рішень. У той же час посадовиця звернула увагу керівників житлово-комунальної галузі міста на небезпеку, яку створюють у місті бурульки, що висять на дахах багатоповерхівок, і дала доручення невідкладно зайнятися їх ліквідацією у місцях, де це можливо.

Тетяна Сизон доручила профільному заступнику міського голови та відповідним структурним підрозділам виконавчого комітету взяти на контроль питання подальшої роботи фельдшерсько-акушерського пункту у селі Калинівка. За кількістю населення діючий у цьому селі ФАП повинні розформувати, але владою міста було прийняте рішення зберегти його принаймні на цей рік. Фінансування штату (1 фельдшера) буде здійснюватися на умовах співфінансування з міського бюджету та бюджету Підлипненської сільської ради.

Секретар міської ради також дала доручення керуючому справами виконкому спланувати процес оптимізації структури міськвиконкому та надати пропозиції щодо штатного розпису всіх управлінь та відділів.

Читайте також: У Конотопі відбулося святкове дійство «Яскрава зіронька зійшла»


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста