googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У міськраді нагадали про заборону феєрверків

29 листопада 2018, 10:14Топ Конотоп
1842
У міськраді нагадали про заборону феєрверків
Фото:  прозорий погляд
На території міста заборонено використовувати піротехнічні засоби відповідно до рішення виконавчого комітету від 31 травня 2018 року. Заборона салютів та феєрверків діє до моменту завершення операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Виняток становлять дні відзначення державних свят та урочистостей, що проводяться у місті, під час яких можна застосовувати піротехнічні засоби відповідно до розпорядження міського голови з дотриманням усіх заходів безпеки.

Дане рішення прийняте відповідно до пункту 2, пункту «б», статті 38, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 24, 46 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» із змінами та доповненнями, Указу Президента України від 30. 04.2018 №116 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 квітня 2018 року «Про широкомасштабну антитерористичну операцію в Донецькій та Луганській областях» у зв’язку зі зміною формату широкомасштабної антитерористичної операції і кадровими змінами.

 

Читайте також: З'явилось оголошення про перенесення 30-ої сесії Конотопської міської ради


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста