googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У міськраді відбувся інформаційний семінар

27 березня 2019, 11:05Топ Конотоп
337
У міськраді відбувся інформаційний семінар
Фото:  Facebook
26 березня в малій залі Конотопської міської ради відбувся інформаційний семінар Проекту HOUSES та Міжнародної фінансової корпорації на тему «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.  

У заході також взяли участь представники ОСББ, управителі будинків, банкіри, керівники відділів та управлінь виконавчого комітету, депутати міської ради.

Семінар відкрила керуючий справами виконавчого комітету Любов Дубовик, яка наголосила на важливості розвитку та підтримки ОСББ в нашому місті.

У ході зустрічі обговорені питання перспектив створення ОСББ на території нашого міста, використання енергозберігаючих технологій у житловому фонді та їх фінансування, детально роз’яснені ключові аспекти Проекту HOUSES.

Експерти запевнили у повній та безкоштовній підтримці усіх бажаючих працювати з ОСББ, зокрема, у підготовці пакету документів для отримання фінансування з фонду енергоефективності та грантових програм ЄС .

Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на свої запитання, а також індивідуальні консультації від представника IFC та регіонального координатору ПРООН.

Читайте також: На Сумщину незабаром чекають великі зміни


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста