https://ticketsbox.com/ У райавтодорі розповіли, які дороги відремонтували на Конотопщині - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У райавтодорі розповіли, які дороги відремонтували на Конотопщині

7 серпня 2018, 16:51Анастасія Залозна
1030
У райавтодорі розповіли, які дороги відремонтували на Конотопщині
Фото:  Конотопська РДА
У філії «Конотопський райавтодор» розповіли про те, які роботи виконано на Конотопщині в сфері ремонту доріг.

Про це інформує прес-служба Конотопської РДА.

Як повідомляє начальник філії «Конотопський райавтодор» Володимир Синиця, не так давно завершено ремонт двох відрізків дороги Соснівка - Заводи - Попівка по селу Попівка, де один відрізок протяжністю 1,2 км відремонтовано поточним ремонтом, а інший (протяжністю 2 км) з вирівнюванням асфальтобетоном і нанесенням захисного шару на асфальт. Вартість ремонтних робіт склала відповідно 6,8 та 1,6 мільйона гривень. Роботи виконувались на замовлення Служби автомобільних доріг в області.

За його словами, виконано поточний і середній ремонт двох відрізків дороги Шевченкове - Великий Самбір - Дептівка, загальною протяжністю 1120 м на суму близько 3,4 мільйона гривень: 520 м — по селу Шевченкове поточним і середнім ремонтом та 600 м — з нанесенням поверхневої обробки й вирівнюючого шару. Відремонтовано 400 м на початку автошляху Шевченкове - Дубов'язівка, вартість робіт — 322 тисяч гривень.

Витрачено 4,4 мільйона гривень на поточний і середній ремонт доріг Вирівської сільської ради: 420 м дороги на під'їзді до села Таранське протяжністю, відрізок автошляху протяжністю 520 м по селу Сарнавщина.

Також Володимир Синиця додав, що проведено ремонт частини автошляху Козацьке - Путивль по селу Козацьке, поточним і середнім ремонтом відремонтовано 700 метрів дороги (вартість 4,1 мільйона гривень) та з нанесенням поверхневої обробки — 3 км дороги на суму 3 мільйони гривень.

Також, як і щороку, приділялась увага проведенню ремонту доріг державного значення Конотоп - Суми, Кролевець - Конотоп - Ромни - Пирятин по всій їх протяжності по Конотопському району, на що використано близько 6 мільйонів гривень.

При співпраці з сільськими радами та за умови фінансування ремонтних робіт з сільських бюджетів і за кошти обласного бюджету на замовлення Служби автомобільних доріг ремонтувались автошляхи місцевого (територіального) значення: виконано ремонт відрізка дороги В'язове - Конотоп - Буринь - Чумакове протяжністю понад 7 км по селу В'язове, та В'язове - Совинка - Червоний Яр протяжністю близько 6 км; здійснено поточний і дрібний ремонт відрізка дороги Соснівка - Малий Самбір - Голінка.

На замовлення Служби автомобільних доріг відремонтовано відрізки дороги Конотоп-Вирівка-Присеймів'я, Кошари-Михайло-Ганнівка — виїзд на автодорогу Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин.

У цьому році планується виконати на 4 мільйони гривень поверхневу обробку дорожнього покриття відрізка дороги державного значення Батурин-Конотоп-Суми та, за умови фінансування, відрізка дороги Сім'янівка-Дубов'язівка-Курилівка-Сулими.

Читайте також: На Конотопщині понад 11 тисяч жителів вже обрали свого сімейного


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста