googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У районі презентовано збірку віршів юних поетів Конотопщини «Чорнобривці»

25 березня 2019, 11:14Топ Конотоп
377
У районі презентовано збірку віршів юних поетів Конотопщини «Чорнобривці»
Фото:  Конотопська РДА
До збірки, презентація якої пройшла у великій залі райдержадміністрації, увійшли твори 30-ти юних поетів з навчальних закладів Конотопського району.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської РДА.

Книга «Чорнобривці»  присвячена світлій пам’яті Анатолія Гризуна, який усе своє життя віддав літературній творчості. Критик, літературознавець, публіцист і драматург, лауреат кількох літературних премій. Він був членом Національної Спілки публіцистів України. Твори Анатолія Гризуна друкувалися у багатьох країнах світу.

Ведучі майстерно розкривали теми «Дитинство», «Природа», «Патріотизм, проблеми сьогодення», «Сенс життя», «Любов до України, рідної мови» та запрошували читців та авторів  декламувати поезії.

З вітальним словом  звернулася до юних поетів заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяна Шерудило, яка підкреслила важливість розвитку юних талантів.

Редактор та упорядник видання, член Національної Спілки журналістів України Микола Матвійчук  привітав усіх авторів із радісною подією у їх житті та вручив кожному юному автору примірник збірки «Чорнобривці». Завітала на презентацію Почесний громадянин Конотопського району та керівник гуртка Центру позашкільної роботи Маргарита Чепурна, яка завжди поряд зі своїми вихованцями на поетичному шляху.

Свої виступи дарували глядачам хореографічні колективи «Сюрприз» (Бочечківський НВК), «Фламінго» (Гружчанський НВК) та  «Флеш» (Юрівський НВК). Глядачі отримали справжню насолоду від чудового вокалу Березіна Дар'я, учениці Бочечківського НВК.

Читайте також: У Конотопі відбудеться районна спартакіада серед допризовної молоді


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста