googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Сумах по справі про розкрадання майна прокуратура допитала колишнього голову ОДА

9 жовтня 2015, 06:56Андрій Кривулько
564
Слідчий відділ прокуратури Сумської області проводить досудове розслідування за фактом розтрати бюджетних коштів колишніми високопосадовцями Сумської ОДА, зокрема при будівництві ФЦ «Барса» та обласного психоневрологічного диспансеру у Сумах.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, колишнє керівництво УКБ Сумської облдержадміністрації, перевищуючи службові повноваження, всупереч інтересам держави та територіальної громади уклало сумнівні договори, відповідно до яких частина новозбудованого гуртожитку футбольного центру може бути безперешкодно передана у власність приватному суб’єкту господарювання.

Крім того, на замовлення УКБ Сумської ОДА сумнівною приватною будівельною фірмою, директор якої наразі зник і переховується від слідства, згідно з договором підряду на об’єкті обласного психоневрологічного диспансеру м. Суми виконувалися підрядні роботи вартістю понад 47 млн. грн. Будівництво лікарні другої черги на даний час так і не завершено, на що витрачено вказану суму прокуратура з’ясовує. Разом з цим, посадові особи УКБ Сумської ОДА не забезпечили належну охорону незавершеного будівництва, що у подальшому сприяло розкраданню майна на суму близько півмільйона грн.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста