googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Сумах в перший день набору до патрульної служби поліції подали заявки більше 800 осіб

9 листопада 2015, 12:33Андрій Кривулько
506
Як зазначають працівники call-центру, де триває обробка поданих анкет, більшість кандидатів – жителі Сум та області. Проте є анкети, надіслані в он-лайн режимі з інших куточків України: Донецької, Харківської, Полтавської областей та Києва.

За словами співробітників Центру реєстрації кандидатів у патрульну поліцію, узагальнено-середній портрет майбутнього сумського поліцейського виглядає наступним чином — це працюючий молодий чоловік, що має вищу освіту або закінчує ВУЗ, спортивної статури, який не лише мріє про зміни, а й робить для цього реальні кроки.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції України в Сумській області, до зали, де ведеться прийом документи приходять люди різного віку. В основному це молодь 22-27 років. До поліції йдуть працівники як державних, так і приватних підприємств та організацій — педагоги й кухарі, бармени й продавці-консультанти, військовослужбовці та охоронники. Є навіть депутат сільської ради та співробітник виконавчої служби. Як правило — мають базову вищу освіту, дуже багато хто з кандидатів навчається або закінчив університет внутрішніх справ. Третина кандидатів — жінки та дівчата.

Один з кандидатів, 22-річний Вадим, працівник пенітенціарної системи, прийшов до пункту прийому заяв з друзями. Молодий чоловік говорить, що завжди мріяв бути правоохоронцем. «Мій батько все життя пропрацював у пенітенціарні службі, — говорить хлопець, — і тому гаряче підтримав моє рішення йти в поліцію. І правоохоронній системі, і самому суспільству потрібні переміни на краще. І якщо для цього я можу щось зробити, то я це зроблю».

Нагадуємо, всі бажаючі можуть подати документи в центр реєстрації кандидатів у патрульну поліцію за адресою: місто Суми, вул. Покровська, 9/1 (Наукова бібліотека Української академії банківської справи) у будні дні з 09:00 до 18:00. Ознайомитися з он-лайн анкетою та умовами конкурсу можна на офіційному сайті МВС України www.mvs.gov.ua в рубриці «Моя нова поліція». Набір триватиме до 30 листопада.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста