googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Сумській області назріває ліфтова катастрофа

22 липня 2016, 08:59Андрій Кривулько
559
На Сумщині понад 60 % ліфтів області вже відпрацювали свій нормативний термін.

Прес-служба Сумського ОДА повідомляє, що загальна кількість ліфтів у житлових будинках комунальної власності, житлово-будівельних кооперативів та ОСББ області складає 1624 одиниці, а чисельність ліфтів, які відпрацювали нормативний термін експлуатації, становить 1013 одиниць. Це понад 60% всього ліфтового господарства області. Тобто два із трьох ліфтів мають, як мінімум, частину зношених деталей, що потребують негайного ремонту, або реконструкції, а то й повної заміни. Станом на 14 липня 120 ліфтів, 90 із яких знаходиться в обласному центрі — не працюють.

«Ліфти застарілі, обладнання та металоконструкції зазнали фізичного зносу. Перш за все, такий стан справ підвищує ризик травмування, а також створює перешкоди у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, адже мешканці не можуть взяти відповідальність за утримання в належному стані аварійних ліфтів і їх подальшу експлуатацію», – підкреслив голова СумськоЇ ОДА Микола Клочко.

Посадовець зосередив увагу місцевих керівників на перегляді підходів до фінансування ремонтних робіт ліфтів і необхідності першочергово спрямовувати кошти на зазначені цілі. Він зазначив, що бюджети міст обласного значення, де зосереджена мережа ліфтового господарства, дозволяють це зробити.

Нагадаємо, в минулому році в Конотопській ЦРЛ зірвався ліфт, в якому на термінову операцію везли пацієнта.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста