googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Учасники АТО отримають протезні вироби підвищеної функціональності

14 березня 2019, 15:03Топ Конотоп
276
Учасники АТО отримають протезні вироби підвищеної функціональності
Фото:  Meest-Online.com
Окремі категорії громадян, які брали участь в АТО та забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок мають можливість отримати протезні вироби підвищеної функціональності.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Згідно чинного законодавства забезпечення таких осіб протезуванням (ортезуванням), виробами підвищеної функціональності відбуватиметься за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні.

Протезування та/або ортезування виробами підвищеної функціональності, визначаються згідно Порядком та з функціональними можливостями особи, яка втратила функціональні можливості кінцівок, та на підставі переліку діагнозів відповідно до кваліфікаційних шифрів технічних та інших засобів реабілітації, що затверджується Мінсоцполітики разом з Міністерством охорони здоров’я.

Розгляд документів щодо протезування та/або ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, особи, яка втратила функціональні можливості кінцівок, здійснюється експертною групою, утвореною при Фонді соціального захисту інвалідів.

Для розгляду питання щодо протезування та/або ортезування, особа або її законний представник повинен подати особисто або надіслати поштою до Фонду документи, що зазначені у пункті 10 Порядку. Стосовно розгляду вказаного питання особа самостійно звертається до вітчизняного протезно-ортопедичного підприємства. Після звернення особи підприємство подає до Фонду документи, які зазначені у пункті 17 Порядку.

Детальніше з переліком протезно-ортопедичних підприємств, що забезпечують такими виробами можна ознайомитися за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/10513.html.

Читайте також: У Конотопі скликають 36-ту сесію міської ради


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста