googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Учень з Конотопа представлятиме Україну на міжнародних змаганнях з усного математичного рахунку

10 березня 2016, 12:05Андрій Кривулько
381
Станіслав Дудка, учень 2-А класу Конотопської гімназії у складі команди від України представлятиме свій навчальний заклад та Сумську область на міжнародних змаганнях у Словенії.

Як повідомляється у групі гімназії в соціальній мережі Facebook, навчальний заклад посів перше місце в регіональному рейтингу кращих шкіл онлайнового етапу змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2016 у рамках україно-естонського проекту «Міксіке в Україні». Даний проект реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Естонії.

5 березня у Львові, у приміщенні Львівського національного університету «Львівська політехніка», відбувся Національний фінал «Прангліміне-2016». Станіслав Дудка, учень 2-А класу, набравши 16671 балів, став першим у своїй віковій категорії та другим серед усіх учасників Національного фіналу.

У травні 2016 року гімназист у складі команди від України представлятиме свій навчальний заклад та Сумську область на міжнародних змаганнях у Словенії.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста