googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

«Українська правда» — про Конотоп: політична криза, трамваї та історія з книги Горового

11 вересня 2018, 09:30Андрій Кривулько
996
«Українська правда» — про Конотоп: політична криза, трамваї та історія з книги Горового
Фото:  Українська правда
Політична криза у Конотопі привернула увагу відомого видання «Українська правда». Журналісти взяли інтерв’ю у ключових політичних фігур міста, водійки трамвая, простих мешканців та активістів.

«Восени 2015-го в Конотопі на Сумщині сталося майже неможливе. На виборах мера переміг ексцентричний націоналіст Артем Семеніхін, — йдеться у дописі до відео на YouTube-каналі видання. — У традиційній вотчині «регіоналів» за «свободівця» віддали голоси 6 445 осіб. «Міцного господарника» Івана Огрохіна, який керував Конотопом дев'ять років, підтримали 5 212 містян. Битва нових і старих порядків тривала неповних три роки, закінчившись жорстким, за визначенням самих конотопчан, свавіллям. Черга зірваних сесій привела до «повалення»  Семеніхіна, а Конотоп опинився на межі економічного колапсу».

За словами журналістів, матеріал про те, як ціле місто стало заручником розподілу влади, в чому звинувачують один одного воюючі сторони, і до чого призводить інертність суспільства.

У відео також використали аудіо фрагменти з книги українського журналіста, документаліста й волонтера Руслана Горового «Конотоп земля легенд».

Текстову версію репортажу можна почитати на сайті видання «Українська правда».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста