googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Український письменник Макс Кідрук включив Конотоп у #ДокиСвітлоТур

3 липня 2019, 13:21Топ Конотоп
303
Український письменник Макс Кідрук включив Конотоп у #ДокиСвітлоТур
Фото:   timeforaction.in.ua
Відомий український письменник, мандрівник та популяризатор науки Макс Кідрук в рамках всеукраїнського туру #ДокиСвітлоТур презентує у Конотопі новий роман «Доки світло не згасне назавжди».

Як повідомив письменник на своїй сторінці у Facebook, презентація відбудеться 19 жовтня о 15:00 у МЦКіД «Кінотеатр «Мир».

Останній раз письменник був у Конотопі в жовтні під час презентації роману «Де немає Бога». Тоді він розповів, що його наступна книга — це гостропсихологічна проза, як і «Де немає Бога», але з елементи фантастики, як «Не озирайся і мовчи». 

Також він анонсував, що нова книга буде з доповненою реальністю — ілюстрації за допомогою додатку на смартфоні будуть «оживати».

«Для книжки розробимо додаток, який можна буде завантажити в Play Market. У книзі будуть різноманітні малюнки та схеми, і коли читач наводите смартфон чи планшет на сторінку, будуть відбуватись дивовижні речі. Це значно розширить сприйняття тексту», — зазначив Кідрук. 

Також під час презентації автор розкаже про свою збірку «Заради майбутнього», яку випустив у березні 2019 року. До неї увійшло 10 оповідань, одне з яких — про Конотоп.

Макс Кідрук — український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор бестселера «Де немає Бога», який увійшов до короткого списку «Книга року ВВС — 2018», романів «Не озирайся і мовчи», «Зазирни у мої сни», «Жорстоке небо», «Твердиня» і дилогії «Бот». Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста