googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Уродженець Конотопа очолив поліцію Сумського району

25 березня 2016, 07:49Андрій Кривулько
681
В.о. начальника Сумського відділення поліції призначено підполковника поліції Олексія Шаповалова. До цього районну поліцію очолював Сергій Чміль — нинішній керівник конотопських правоохоронців.

Як повідомляє СК ГУНП в Сумській області, особовому складу Сумського відділення поліції нового керівника підрозділу представив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Олег Кузмінков.

«Сумський район — регіон досить специфічний, має свої особливості, котрі необхідно враховувати та відслідковувати як в діяльності всього підрозділу, так і в роботі кожного з вас, — зазначив заступник начальника ГУНП. — Життєво необхідна налагоджена тісна співпраця і з поліцією обласного центру, і з іншими правоохоронними відомствами. Крім того, залишається специфіка діяльності в умовах сільської місцевості. Сподіваюсь, що й надалі відділення працюватиме не менш успішно, аніж раніше. Пам‘ятайте: найкращий показник нашої роботи — довіра населення. Тож бажаю і новому керівнику, і всьому особовому складу досягти максимально можливих успіхів в царині охорони Закону і Правопорядку».

Олексій Миколайович Шаповалов — уродженець міста Конотоп, починав службу з посади інспектора цивільного захисту Сумського міськвідділу. Довгий час працював на оперативній роботі в штабі УМВС, затим — керував роботою цієї служби. З 30 жовтня минулого року і донедавна — очолював охтирську поліцію. Має вищу юридичну освіту. Одружений, виховує двох доньок та сина.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста