googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі дадуть концерт учасники кращих гумористичних шоу країни

5 травня 2017, 17:10Андрій Кривулько
1339
В Конотопі дадуть концерт учасники кращих гумористичних шоу країни
Фото:  vk.com/comedy_konotop_2
26 травня в БК «Зоряний» відбудеться великий гумористичний концерт «STAND UP COMEDY». До Конотопа приїдуть учасники популярних гумористичних передач Comedy Club UA, «Ліги сміху» та «Розсміши коміка».

У минулому році команда коміків вже давала концерт у Конотопі. Повний зал зібрати не вдалося, проте, за словами організаторів, глядачі дали високу оцінку виступу. Цього року коміки розраховують зібрати на своєму концерті аншлаг. Порталу «ТопКонотоп» вдалося взяти інтерв'ю у Фелікса Редьки — керівника творчого об'єднання «Ренесанс», яке є організатором даного концерту.

— До Конотопа ви приїздите вже вдруге. Чим запам'яталася перша поїздка? Як місцева публіка сприйняла жанр гумору Stand Up?

— Дуже приємні спогади про місто. Особливо запам'яталася вже трохи «весела» дівчина в залі, яка вимагала, щоб ми вивели на сцену Павла Волю. На жаль, Павлом ми її порадувати не змогли, але й нашим концертом вона залишилася задоволена.

Що стосується сприйняття жанру — все було чудово. Не сказав би, що для людей це було чимось «диким» і «незрозумілим». Тут головне — смішні жарти. А в якому стилі їх подають — це вже питання другорядне.

— Що нового підготували для глядачів цього разу?

— У новій програмі ми оновили склад комедіантів концерту. Повторювати старі жарти не будемо. Все буде по-новому, а головне — весело.

— Ви часто жартуєте про сумську владу. Останнім часом Конотоп багатий на політичні події. Щось веселе про наших чинонвиків буде?

— Над сумської владою часто жартують організатори даного концерту — творче об’єднання «Ренесанс». А ось коміки концерту, який відбудеться в Конотопі, до цієї історії відношення не мають. Вони приїдуть з таких міст, як Київ, Харків, Сімферополь і так далі.

Перед кожним концертом ми дивимося, що цікавого відбувається в місті, щоб написали пару жартів на місцеву тему. Якщо до 26 травня ваші чиновники щось «викинуть», то ми не залишимо це без уваги.

— В яких гумористичних програмах брала участь ваша команда? Де найближчим часом, окрім концерту в Конотопі, глядач зможе вас побачити?

— Хлопці регулярно беруть участь і виграють у шоу «Розсміши коміка». Один з наших коміків є автором та актором студії «Мамахохотала». Я мав досвід зйомок у передачі «Ліга Сміху» на каналі «1+1» та нової телепередачі на каналі «ICTV», назву якої поки що не можна розголошувати.  Всі коміки регулярно працюють сценаристами на різних гумористичних проектах.

Побачити нас можна буде у стендап-турі, який відбудеться у п’ятьох містах Сумщини з 23 по 27 травня. Сольні виступи хлопців потрібно ловити на концертах у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі тощо.

— В анонсі стоїть значок «16+». Будуть жарти «нижче пояса»?

— Так, звичайно будуть. Ми це не приховуємо, тому і пишемо на афіші, щоб діти молодше 16 років випадково не почули нічого зайвого. Але це буде не той гумор «нижче пояса», в якому мат заради мату, або ж вульгарність заради вульгарності. Жанр такий. Стендап-коміки люблять говорити все в лоб.

Ми б хотіли запросити всіх конотопців на наш концерт. Повірте, стендап-концерт — це особлива атмосфера. Імпровізація, інтерактив із залом, жива комедія, кращі стендап-коміки України. Ми знову викладемося для Вашого міста на всі 120%!

***

Придбати квитки на «STAND UP COMEDY» можна в касах БК «Зоряний» та на сайті karabas.com.

***

Портал «ТопКонотоп» у свою чергу розігрує розігрує два квитки на гумористичний концерт «STAND UP COMEDY». Для участі у конкурсі необхідно бути підписаним на нас в соцмережі «ВКонтакте» та зробити репост запису із розіграшем.