googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі депутати та міський голова шукали вихід з політичної кризи

1 вересня 2017, 18:29Андрій Кривулько
1886
В Конотопі депутати та міський голова шукали вихід з політичної кризи
Фото:  Скріншот з відеотрансляції
1 вересня в малому залі засідань Конотопської міської ради відбулась зустріч депутатів з міським головою, яка проводилась у форматі «круглого столу».

Засідання відбулось за ініціативи фракції «Батьківщина» з метою врегулювання конфлікту, що зумовив блокування роботи міської ради.

На зустріч запросили голів фракцій та окремих політичних осередків, представників міської влади та ЗМІ. Спілкування тривало понад годину, проте до консенсусу не дійшли.

Присутні зійшлись на тому, що зустріч потрібно перенести, щоб підготувати конкретні зауваження та пропозиції для подолання політичної кризи. Наступне засідання «круглого столу» має відбутись у понеділок, 4 вересня. Представники депутатського корпусу, які до цього не приходили на сесійні засідання, наполягли на тому, щоб наступна зустріч проходила без камер.

Варто зазначити, що сторони також зійшлись на тому, що необхідно почати працювати «з чистого листа» на благо громади міста.

На офіційній сторінці міського голови у Facebook велась онлайн-трансляція «круглого столу».

Нагадаємо, понад вісім годин знадобилось депутатам міської ради, щоб розглянути питання порядку денного під час п’ятого пленарного засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста