googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі депутати, які зірвали сесію, хочуть ініціювати аудиторську перевірку бюджету

31 травня 2017, 17:05Андрій Кривулько
1553
В Конотопі депутати, які зірвали сесію, хочуть ініціювати аудиторську перевірку бюджету
Фото:  УНІАН
Депутат міської ради Тетяна Сизон прокоментувала, чому її фракція вирішила покинути сесійну залу. Також вона оприлюднила звернення групи депутатів до аудиторів з проханням провести ревізію міського бюджету.

Відповідний пост Тетяна Сизон зробила на сторінці у Facebook.

«Ми покинули сесійну залу, тому що приймати адекватні, виважені рішення під тиском кримінальних авторитетів та маргинальних особистостей не вбачаємо за можливе», — написала депутатка.

Окрім цього Тетяна Сизон додала, що група депутатів звернулася із заявою до відповідних органів з вимогою проведення неупередженої ревізійної перевірки фінансової діяльності виконавчих органів ради за 2016-2017 роки.

У скані заяви до Державної аудиторської служби йдеться про те, що депутати міської ради мають підозри про одноосібний розподіл та нецільове використання коштів бюджету Конотопської міської ради міським головою Артемом Семеніхіним. Зокрема, йдеться про виконання будівельно-монтажних робіт у будинку культури «Зоряний», які начебто були профінансовані без погодження з депутатським корпусом.

Під зверненням стоять 8 підписів депутатів, більшість з яких належать членам фракцій «Рідне місто» та «Самопоміч».

У коментарі інтернет-порталу «ТопКонотоп» Артем Семеніхін заявив, що більше тижня назад сам направив листа до контролюючих органів, щоб ті здійснили перевірку всіх розпорядників коштів.

«Нецільове використання бюджетних коштів варто шукати у «Конотопському трамвайному управлінні» під час керівництва пана Назаренка і у КП ВУВКГ під час керівництва Євгена Кондратьєва [депутатів міської ради, чиї підписи стоять під оприлюдненою заявою — ред.]. Десь тиждень тому я направив листа до контролюючих органів, щоб вони здійснили перевірку цих підприємств і взагалі всіх розпорядників коштів, адже ми є відкритими до громади. Вони дізналися про цей лист і зараз просто в агонії від того, що можливо будуть викриті зловживання їхніми однопартійцями. Ось вони і намагаються переключити увагу», — наголосив міський голова.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста