googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі дітям соціально вразливих категорій допоможуть обрати майбутню професію

1 серпня 2017, 14:19Анастасія Залозна
816
В Конотопі дітям соціально вразливих категорій допоможуть обрати майбутню професію
Фото:  galereya-pryanikov.ru
В Україні започатковується проект, який спрямований на соціальну адаптацію та професійний розвиток дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як інформує Міністерство соціальної політики, щоб допомагати дітям соціально вразливих категорій, необхідні сучасні методи підготовки їх до самостійного життя. Потрібно враховувати їхні вікових особливості, потреби та інтереси кожної дитини із широким залученням до цієї роботи представників громадського суспільства.

Група підприємств ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» започатковує проект, який спрямований на соціальну адаптацію та професійний розвиток дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Проект охоплює всю територію нашої держави.

В рамках реалізації проекту підприємство забов’язується забезпечити навчання дітей відповідно до обраного профілю, надає гуртожиток для проживання, місце роботи та інші соціальні гарантії.

Конотопцям за детальною інформацією можна звертатися за телефонами: 2-33-96, 2-53-77, 6-55-97 та за адресою: проспект Миру, 8, каб. 406, 409, 421.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста