googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі пікетували відділ поліції, вимагаючи звільнення головного правоохоронця міста

12 травня 2017, 12:22Андрій Кривулько
2303
В Конотопі пікетували відділ поліції, вимагаючи звільнення головного правоохоронця міста
Фото:  spec-kor.com.ua
Сьогодні, 12 травня, під стінами міського відділу поліції зібралось близько 30 активістів, які висловили обурення діями поліції під час святкування Дня Перемоги та вимагали звільнення керівника Олексія Нештенка.

Нагадаємо, 9 травня біля Меморіалу Вічної Слави помітили чоловіка з «георгіївською стрічкою» під час масового заходу з вшанування загиблих під час Другої світової війни. Присутні на заході правоохоронці не вжили заходів, щоб прибрати заборонену законом символіку, тому ініціативу взяли на себе активісти «Національного корпусу», які зірвали та спалили стрічку.

Пікетували відділ поліції представники партій націоналістичного спрямування та учасники АТО. За словами присутніх, поліція допустила низку помилок під час святкування 9 травня. Окрім цього, були претензії щодо бездіяльності та «кришування» нелегального бізнесу в місті.

До активістів вийшов начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. Він розповів, що особу людини, який ходив з «георгіївською стрічкою», встановили. За словами начальника поліції, з людиною наразі працює СБУ. Олексій Нештенко наголосив, що стосовно працівників поліції, які допустили провокатора на масовий захід, наразі проводиться службова перевірка.

Як заявив присутній під стінами поліції міський голова Артем Семеніхін, чоловік з «георгіївською стрічкою» є працівником заводу «Авіакон». Він публічно звернувся до керівництва підприємства з проханням зробити висновки стосовно людини, яка має відношення до сфери оборони України.

Міський голова додав, що в поліції є проблема з недостатністю кадрів. Він наголосив, що після наради у стінах поліції особисто він до Олексія Нештенка претензій не має.

Представники поліції обговорили з активістами інші робочі моменти. Питання про звільнення очільника полісменів Конотопа не підіймалося.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста