googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі поновлять пільгові перевезення учасників АТО

13 травня 2016, 15:48Андрій Кривулько
689

Сьогодні, 13 травня, активісти ЦК «Азов» Конотоп ініціювали зустріч між перевізниками та владою міста з метою дійти згоди у питанні пільгових перевезень для учасників антитерористичної операції.

На сторінці в соціальній мережі «Вконтакте» Цивільний корпус «Азов» Конотоп повідомляє, що деякі місцеві перевізники припинили безкоштовне перевезення учасників АТО. В «Азові» зреагували на цю подію та ініціювали зустріч між перевізниками та владою міста з метою дійти згоди у цьому непорозумінні.

Як виявилось, конфлікт виник через те, що конотопська влада відмовилась компенсувати перевізникам витрати на пільгове перевезення учасників АТО за три місяці поточного року, вважаючи, що вказані у розрахунках цифри економічно необґрунтовані. У відповідь на це перевізники, порушуючи Закон України про пільги для учасників АТО, відмовилися перевозити їх безкоштовно.

Під час зустрічі сторін вдалося домовитись, що до 1 червня 2016 року спеціалісти розроблять новий механізм розрахунку для відшкодування перевезень учасників АТО. Також було погоджено, що з 14 травня пільгове перевезення для них відновлять.

{source}


{/source}

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста