googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі повторно оголосили конкурс на посаду директора МБК «Зоряний»

30 серпня 2016, 13:27Андрій Кривулько
669
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Конотопського міського будинку культури «Зоряний».

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки; вища освіта; стаж роботи у сфері культури не менше трьох років.

Подати документи можна з 1 по 30 вересня.

Для участі у конкурсі потрібно подати наступні документи до конкурсної комісії:

— заява про участь у конкурсі на посаду керівника комунального закладу культури міста Конотоп з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
— автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
— копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
— два рекомендаційні листи довільної форми;
— мотиваційний лист довільної форми;
— проект програми розвитку закладу на один та п’ять років.
Зазначені документи можна надати особисто чи надіслати поштою за адресою: м. Конотоп, пр.Миру, 8, або на електронну адресу: kon_cult@ukr.net Зазначається, що учасник може надати й інші документи, які, на його думку, підтверджують професійні і моральні якості.
Дата формування конкурсної комісії — з 1 по 30 вересня.
Інформацію про функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці та пакет документів для участі у конкурсі можна отримати у відділі культури і туризму Конотопської міської ради за телефоном 6-60-12, або за адресою: м. Конотоп, площа Миру, 4 (2-й поверх).

Нагадаємо, що 23 червня вже оголошувався конкурс на посаду директора МБК «Зоряний».

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста