googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі просто неба запрацювала історична виставка «Українська друга світова»

9 березня 2016, 12:11Андрій Кривулько
546
Виставка Українського інституту національної пам’яті експонуватиметься протягом місяця біля меморіальної таблички Героям Небесної сотні.

Виставку створили у 2015 році. З тих пір її демонстрували у деяких містах України: у Львові, Києві, Одесі, Дніпропетровську, Черкасах. Тепер її привезли й у Конотоп. Вона складається з 24 плакатів-банерів, які розташовані по тематичному і хронологічному принципах.

За словами представника інституту національної пам’яті, оригінальність цієї виставки полягає у тому, що її автори підійшли «по-новому» до теми участі українців у Другій світовій війні. Зокрема, автори роботи розширили хронологічні рамки викладу історії України у війні.

«Як відомо, Друга світова війна розпочалася у 1939 році, а не у 1941. Ми розпочинаємо взагалі з 30-х років минулого сторіччя — з міжвоєнного часу. Також ми не завершуємо виставку травнем 1945 року, оскільки війна тривала до вересня, і в ній брали участь українці. На території західної України війна ще тривала і після 45-го року», — розповів представник інституту національної пам’яті.

Виставка «Українська Друга світова» перебуватиме в Конотопі протягом місяця.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста