googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі скликають загальноміське віче

3 серпня 2017, 14:37Анастасія Залозна
2461
В Конотопі скликають загальноміське віче
Фото:  Скріншот з відеозапису
Конотопців запрошують взяти участь у загальноміському віче, яке відбудеться 5 серпня о 10:00 в центрі міста біля пам’ятника Т.Шевченку.

Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін під час прес-конференції, яка відбулась після невдалої спроби провести пленарне засідання сесії. Відповідне відеозвернення оприлюднив телеканал «Кон-такт».

«Коли влада не справляється, в даному випадку депутатський корпус, то народ має дати оцінку їхнім діям», — заявив міський голова.

Крім цього, він запросив на віче особисто Президента, або його представників, назвавши ситуацію, що склалась у Конотопі, «терором і геноцидом громади».

Нагадаємо, 31 липня п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму. Пізніше депутат міської ради Наталія Демеха прокоментувала, чому вона разом з частиною депутатів не прийшли на засідання міської ради.

Варто зазначити, що вже було дві спроби провести п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради: перша — 6 червня, друга — 29 червня. У обох випадках засідання не відбувались через відсутність кворуму.

На четвертому пленарному засіданні Конотопської міської ради, яке відбулося 30 травня, частина депутатів відмовилась голосувати за бюджетні питання та покинула залу. Артем Семеніхін у свою чергу наголосив, що підготує звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста