googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі вчергове не відбулася сесія міської ради

29 червня 2017, 11:20Анастасія Залозна
2583
В Конотопі вчергове не відбулася сесія міської ради
Фото:  ТРО «Кон-такт»
Заплановане на сьогодні, 29 червня, п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму.

Серед присутніх на сесії були представники фракцій «Батьківщина», «Укроп» та «Свобода». Також прийшли окремі представники від фракцій «Солідарність», «Самопоміч» та партії «Воля народу».

Як зазначалось на офіційному сайті міськради, для розгляду на сесії мали винести питання відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, які надійшли до міської ради протягом травня-червня 2017 року.

Міський голова Артем Семеніхін заявив, що наразі сесія переноситься на невизначений термін. Він також додав, що готовий провести сесію у будь-який день, «коли буде нагода та коли буде бажання у депутатів».

Нагадаємо, 30 травня частина депутатів на пленарному засіданні сесії заявила, що не буде голосувати за бюджетні рішення та покинула залу. У свою чергу міський голова підготував звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск міської ради.

Варто зазначити, що спроба провести п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради була ще 6 червня, але у сесійній залі були присутні лише 14 депутатів з 36.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста