googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі вчергове зірвали сесійне засідання: готується звернення до ВРУ з проханням про розпуск міськради

30 травня 2017, 13:41Андрій Кривулько
2436
В Конотопі вчергове зірвали сесійне засідання: готується звернення до ВРУ з проханням про розпуск міськради
Фото:  ТопКонотоп
Частина депутатів на пленарному засіданні сесії заявила, що не буде голосувати за бюджетні рішення та покинула залу. Артем Семеніхін наголосив, що підготує звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск міської ради.

Сьогодні, 30 травня, мало відбутись четверте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради, на якому планували розглянути бюджетні питання. В сесійній залі були присутні 21 депутат з 36.

За перші питання порядку денного депутати голосували у повному складі, поки черга не дійшла до проекту рішення про дозвіл на розроблення землевпорядної документації по 4-му провулку Успенсько-Троїцької. Розробку документації за власний рахунок мало здійснити приватне сільськогосподарське підприємство «Злагода».

За словами міського голови, підприємство планувало створити в Конотопі 40 робочих місць, а також за власний рахунок зробити в місті одну дорогу. З іншого боку група депутатів наголошувала, що вказане підприємство не виконало умови земельної комісії.

Після тривалої дискусії частина депутатів «утрималась», тому рішення не було прийнято.

Далі депутат міської ради Тетяна Сизон заявила, що фракція «Рідне місто» більше не буде голосувати за жодне бюджетне рішення, поки не відбудеться повний та незалежний аудит міського бюджету. Після заяви 4 депутати покинули сесійну залу.

Артем Семеніхін заявив, що в черговий раз відбувся зрив роботи міської ради, адже в залі залишилось 17 депутатів із 19 необхідних для кворуму. Він публічно вибачився перед працівниками бюджетних установ, які ризикують залишитись без зарплати.

«Я вважаю, що це крапка в роботі цієї міської ради. Я зараз повертаюсь до свого кабінету і підписую лист на ім’я Верховної Ради України та Президента України з проханням про розпуск», — наголосив міський голова.

Варто зазначити, що наступне пленарне засідання було призначено на 15 серпня.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста