googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі відбудеться акція протесту проти постанови Укрзалізниці

31 січня 2017, 12:35Анастасія Залозна
2611
В Конотопі відбудеться акція протесту проти постанови Укрзалізниці
Фото:  
В суботу, 4 лютого, на привокзальній площі міста об 11:00 відбудеться акція протесту та збір підписів проти постанови Укрзалізниці щодо скасування посадок/висадок на деякі потяги, що зупиняються в Конотопі.

Про це повідомив завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ, експерт з транспорту Дмитро Власенко на своїй сторінці у Facebook.

«Громада нашого козацького міста не може «переварити» залізничний маразм. Депутати міськради ще раз прийняли рішення щодо звернення до вищих посадових осіб з цього питання. Спілка учасників бойових дій та АТО направила відкритий лист Президенту», — пише Дмитро Власенко.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2016 року ПАТ «Укрзалізниця» заборонила продаж квитків та посадку\висадку пасажирів на потяги №23/24 Москва-Одеса, №55/56-89/90 Москва-Хмельницький/Жмеринка, №5/6 Москва-Київ, з групою причепних вагонів Москва-Чернігів. Внаслідок чого втрачене сполучення з Одесою, Черніговом, населеними пунктами Одеської, Хмельницької, Вінницької областей. Потяги мають зупинку, їх перевіряє митниця, а сісти в них після перевірки вже не можна.

Варто зазначити, що в «Укрзалізниці» прокоментували рішення про скасування зупинок поїздів, що прямують з Москви через Конотоп.

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста