googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі відкрили волонтерський пункт

13 жовтня 2016, 07:34Андрій Кривулько
658233
12 жовтня в примiщеннi Iндустріально-Педагогічного Технікуму КIСумДу з нагоди Дня Захисника Вітчизни та відкриття на базі навчального закладу волонтерського пункту презентували експозицію «Обличчя Героїв»

Комплекс заходів відбувся за ініціативи Конотопського штабу НВР «Правий Сектор» та окремої роти 20 РС ДУК ПС. Присутні мали можливість побачити виставку патріотичної літератури, авторських фотографій та особистих речей добровольців з передової, а також послухати авторську поезію, концерт та виступ добровольців.

«Не для кого не секрет, що забезпечення добровольців на фронті залишає бажати кращого, особливо у цю пору року, коли ми входимо в зиму. Тож цей проект допоможе об'єднатись для допомоги хлопцям, адже фронт у кожного свій — у кого з автоматом, а в кого — з коробками, харчами, масксітками і так далі. А війна одна і ми повинні в ній перемогти», — зазначила керівник волонтерського руху НВР ПС в Конотопі Валерія Пальчинська.

Організатори наголосили, що для залучення студентів до співпраці подібні заходи проводитимуть систематично, паралельно з роботою волонтерського пункту на базі навчального закладу.

14570211146818731469112714721487


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста