googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі викрили підпільний цех, де виробляли алкоголь з автомобільного омивача скла

7 вересня 2017, 11:24Анастасія Залозна
2234
В Конотопі викрили підпільний цех, де виробляли алкоголь з автомобільного омивача скла
Фото:  Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Правоохоронці вилучили понад 60 тонн фальсифікату, сірчану кислоту, обладнання для виготовлення і виробництва алкоголю, 200 тисяч гривень готівки та автомобіль «Mercedes-Benz».

Як інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області, двоє жителів Сумської області розробили злочинну схему незаконного виготовлення підакцизної продукції (сурогатного алкоголю), облаштувавши підпільний цех у нежитловому приміщенні в Конотопі.

Виготовлення алкоголю здійснювалося шляхом промислового очищення технічної рідини (автомобільного омивача скла), яка містить етиловий спирт та ряду інших компонентів, вживання якого ймовірно могли б спричинити масові отруєння споживачів.

«Очистка» проводилася на промисловій установці з використанням сірчаної кислоти. Потужність виробництва складала 25-30 тис літрів спирту на тиждень. Алкогольну продукцію фасували та оптовими партіями реалізовували на території Чернігівської та Сумської областей.

Повідомляється, що в ході обшуку правоохоронцями було вилучено понад 60 тонн фальсифікованого алкоголю, сірчана кислота, промислова установка для виготовлення спирту, інше обладнання, що забезпечує масове виробництво (фільтри, шланги, насоси, лічильники, тара тощо), готівкові кошти в національній та іноземній валюті на суму понад 200 тисяч гривень та автомобіль «Mercedes-Benz». Загальна орієнтовна вартість вилученого майна склала 11,3 мільйонів гривень.

Наразі слідство триває. Проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення обставин вчиненого злочину. Під процесуальним керівництвом прокуратури області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення та реалізації алкогольних напоїв.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста