Встановити

В Конотопі завершився Чемпіонат міста з футзалу

6 лютого 2017, 17:14Анастасія Залозна
856
Футбольна команда «Локомотив» виборола перше місце у Чемпіонаті міста з футзалу, що проходив у фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ ім.Маміашвілі.

Як повідомляє відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту, у змаганнях брали участь футбольні команди «Локомотив», «Надія», «Рогинці», «Зурбаган», «Загребелля», «Баланс», ДЮСШ «Випускник», «Слобода» та В/ч В0425.

За результатами стикових змагань перше місце посіла футбольна команда «Локомотив», що здобула 18 очок, друге місце — футбольна команда «Баланс» з 16-ма очками та третє місце в турнірній таблиці посіла команда ДЮСШ «Випускник» з 14-ма очками.

Матчі проходили по коловій системі, де кожна команда мала можливість зіграти з кожною командою суперника. Переможці визначалися за системою плей-офф, тобто матч на вибуття.

Окрім цього, відзначили також кращих гравців Чемпіонату. Ігор Терехов з ФК «Локомотив» став кращим нападником турніру, кращим захисником визнано Михайла Риженка з ФК «Надія», а кращий воротар — Олег Бложко з ФК «Зурбаган».

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста