googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі збираються блокувати залізничні колії та автошляхи — очільник поліції Сумщини

23 травня 2017, 11:00Андрій Кривулько
2217
В Конотопі збираються блокувати залізничні колії та автошляхи — очільник поліції Сумщини
Фото:  ГУНП в Сумській області
Керівник ГУНП області Микола Лушпієнко повідомив, що за наявною інформацією в Конотопі прибічники однієї з політичних сил планують блокувати залізничні колії та автошляхи.

Така інформація з’явилась на офіційному сайті Національної поліції у Сумській області. За участі головного полісмена Сумщини та представників громадських організації відбувся «круглий стіл». Обговорювались питання забезпечення публічного порядку та спокою в регіоні під час проведення публічних заходів.

Микола Лушпієнко коротко довів присутнім стан оперативної обстановки на території регіону, яка склалася внаслідок цих подій. Та повідомив, що за наявною інформацією в Конотопі прибічники однієї з політичних сил планують широке проведення масових заходів, зокрема блокування залізничних колій та автошляхів.

Учасники «круглого столу» вирішили колективно звернутися через засоби масової інформації до лідерів партії із заявою про неприпустимість порушень публічної безпеки та порядку під час перебування їх активістів на території Сумської області. Крім того запропонували власними силами взяти під охорону окремі меморіальні пам’ятники, комплекси та культові споруди, аби вчасно відреагувати на можливі конфлікти політичного чи релігійного характеру.

Присутні також ухвалили рішення довести всю опрацьовану інформацію до відома ради оборони та звернутися до голови Сумської обласної державної адміністрації із пропозицією провести відповідну розширену нараду з керівниками правоохоронних структур, районних державних адміністрацій, рад, мерами міст, депутатами, представниками громадських організацій, активістами і лідерами громадської думки задля вирішення піднятих проблемних питань.

Нагадаємо, сесію Конотопської міської ради знову перенесли, оскільки група депутатів відмовилась заходити до зали.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста