googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі знову не відбулось пленарне засідання сесії

6 червня 2017, 10:40Андрій Кривулько
1392
В Конотопі знову не відбулось пленарне засідання сесії
Фото:  facebook/Александр Шосталь
П’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулось через відсутність кворуму.

Оголошення, що пленарне засідання відбудеться 5 червня о 15:00 з’явилось на офіційному сайті Конотопської міської ради минулої п’ятниці, 2 червня. Засідання скликалось відповідно до розпорядження міського голови.

Проте чергове засідання сесії не відбулося у зв’язку з відсутністю кворуму. У сесійній залі були присутні лише 14 депутатів з 36.

Серед присутніх були представники фракцій «Батьківщина», «Укроп» та «Свобода». Також прийшли окремі представники від фракції «Солідарність» та партії «Воля народу».

Міський голова публічно зачитав проекти рішень, за які депутати мали голосувати на п’ятому пленарному засіданні. Проекти рішень стосувались бюджетних питань.

Нагадаємо, попереднє пленарне засідання 24-ї сесії міської ради було зірвано. Голова фракції «Рідне місто» Тетяна Сизон заявила, що її фракція більше не буде голосувати за жодне бюджетне рішення, поки не відбудеться повний та незалежний аудит міського бюджету. Міський голова у свою чергу наголосив, що підпише лист на ім’я ВРУ з проханням про розпуск депутатського корпусу.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста