googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопський міськраді розповіли, якими будуть тарифи на проїзд у громадському транспорті

16 лютого 2017, 16:59Андрій Кривулько
3324
В Конотопський міськраді розповіли, якими будуть тарифи на проїзд у громадському транспорті
Фото:  ТопКонотоп
Вчора, 15 лютого, в міськраді відбулось міжсесійне засідання, на якому обговорювали питання громадського транспорту в Конотопі. В ексклюзивному інтерв’ю порталу ТопКонотоп Артем Семеніхін розповів, про що конкретно йшла мова.

За словами міського голови, на найближчих засіданнях виконкому взагалі не планують підіймати питання про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Це зумовлене тим, що наразі відсутній маршрут №1, тому прибутки у решти перевізників підвищились, як результат збільшилась і рентабельність.

Артем Семеніхін заявив, що в КП «Конотопське трамвайне управління» буде відкрито спеціальний рахунок на придбання нових трамвайних вагонів та на ремонт існуючих. Окрім того, ці кошти витрачатимуться відкрито і кожен бажаючий в режимі онлайн зможе переглянути рахунок.

Міський голова розповів, що глибока реконструкція існуючих трамвайних вагонів до гідного рівня обійдеться у 9 мільйонів гривень. При цьому повністю заміниться інтер’єр та екстер’єр вагонів, встановлять обігрів, нову систему управління та сучасну електроніку. Така модернізація дозволить значно заощаджувати на електроенергії. Більш того, трамваї будуть менше ламатися.

Також в міськраді обговорили закупівлю нових автобусів. Серед претендентів — автобуси середньої місткості від фірм «Богдан», «МАЗ» та львівського виробника.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста