googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В мерії Конотопа «замінили» відповідь на петицію: безпритульними тваринами не займатимуться

12 серпня 2016, 13:40Андрій Кривулько
791

В Конотопській міський раді повторно відповіли на петицію щодо необхідності прийняття Програми регулювання чисельності безпритульних тварин. Її не розроблятимуть через брак грошей.

Додаток до рішення, який датований 8 серпня, нещодавно з’явився на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

У документі, підписаному заступником міського голови Ігорем Степанченком, йдеться про те, що у Програму економічного і соціального розвитку міста щодо поводження з безпритульними тваринами зміни не вносились у зв'язку з відсутністю коштів. Тобто на сьогоднішній день розроблення Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Конотопі є неможливим.

Автору петиції порекомендували звернутись для співпраці до комунального підприємства «Сумижиткомсервіс» в місті Суми, яке має досвід щодо облаштування притулку для тварин.

Варто зазначити, що петиція «Будівництво Центру захисту тварин» набрала необхідну кількість підписів та була відправлена на розгляд 22 червня 2016 року. Міськрада мала до 5 липня оприлюднити офіційну відповідь. Згідно з інформацією на сайті Єдиної системи електронних петицій, відповідь була дана 18 липня.

У минулому варіанті відповіді міська влада висловила підтримку питанню створення Програми регулювання чисельності безпритульних тварин. Також писали, що дане питання розглянуть (при умові подання проекту рішення на розгляд сесії) на черговій сесії міської ради в липні 2016 року.

24 липня на обговоренні бюджету участі в мікрорайоні «Порт» заступник міського голови Тетяна Іноземцева казала, що влада всебічно допомагає організації «Друзі тварин» та навіть розробила проект програми по безпритульним тваринам. Вона заявляла, що під притулок планують виділити земельну ділянку по вулиці Рябошапко. Міський голова Артем Семеніхін тоді також підтримував ідею владнати ситуацію з бродячими тваринами.

{source}
<iframe src="//vk.com/video_ext.php?oid=329037623&id=456239043&hash=c288af3f0135eed7&hd=2" max-width="100%" width="800" height="470" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
{/source}

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста