googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Сумській ОДА заявили, що проблема початку опалювального сезону в Конотопі надумана

9 жовтня 2017, 12:04Анастасія Залозна
595
В Сумській ОДА заявили, що проблема початку опалювального сезону в Конотопі надумана
Фото:  unn.com.ua
В Сумській облдержадміністрації заявили, що для підготовки до опалювального сезону в Конотопі потрібно усього 3 тисячі гривень.

Про це заявив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій Луговий.

Посадовець зазначив, що на виконання протокольного доручення засідання колегії облдержадміністрації створено комісію для перевірки готовності об’єктів ЖКГ та соціальної сфери Конотопа до опалювального сезону. Відбулася виїзна нарада з спільно представниками Держенергонагляду, управління Держпраці та органами місцевого самоврядування.

«Справді є проблема з однією з котелень міста Конотоп. Але ціна питання по цій котельні не 3 мільйони гривень, про що говорить міський голова, а 3 тисячі гривень. Ці гроші можна було б знайти і зробити все необхідне для підготовки цієї котельні до нового опалювального сезону», — розповів Сергій Луговий.

За його словами, заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кугляк по телефону спілкувався із міським головою Конотопа Артемом Семеніхіним і зрозумів, що проблема полягає не у фінансуванні та конфлікті з місцевим депутатським корпусом, а в організації роботи.

Сергій Луговий додав, що у ході роботи комісії було встановлено, що журнали з техніки безпеки та ведення господарства не заповнюються зовсім. Останні записи припадають ще на кінець грудня 2016 року. У місті Конотоп наразі 13 котлів пройшли обстеження щодо придатності до роботи. Коли обстежуватимуться інші — невідомо.

Очільник ОДА Микола Клочко у свою чергу заявив, що проблеми із галуззю ЖКГ в Конотопі – це питання надумане та політичне. Проблеми є, але, за словами чиновника, вони полягають «у безгосподарності та безвідповідальності».

«Якщо керівництво міста – такі бідні люди, то давайте скинемося та дамо їм ті 3 тисячі гривень для закриття проблеми із підготовкою міста до зими, – говорив Микола Клочко. – І відразу запитаємо, за які кошти міський голова їздить у закордонні відрядження. Це ж не закрита інформація? Я їду у відрядження або за власні кошти, або за рахунок приймаючої сторони, але не за рахунок бюджету», — наголосив Клочко.

Нагадаємо, міський голова прокоментував проблемну ситуацію з початком опалювального сезону в Конотопі. За його словами, резервні котли для обігріву «Семи Вітрів» є, але їхнє використання може «покласти місто на лопатки».

Раніше у Сумській ОДА пролунала заява щодо загрози зриву теплопостачання міста Конотоп.

21 вересня міський голова Артем Семеніхін вирушив до Києва, щоб зустрітись з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Головне питання для обговорення — вирішення ситуації в теплоенергетиці Конотопа.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста