googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Сумській ОДА заявили, що в Конотопі існує загроза зриву опалювального сезону

2 жовтня 2017, 11:17Андрій Кривулько
1229
В Сумській ОДА заявили, що в Конотопі існує загроза зриву опалювального сезону
Фото:  Львівська газета
Під час засідання колегії Сумської ОДА пролунала заява щодо загрози зриву теплопостачання міста Конотоп.

Відповідну інформацію оприлюднили на сайті Сумської ОДА.

За даними начальника управління ЖКГ облдержадміністрації Сергія Лугового, в Конотопі зафіксували найнижчий показник готовності галузі житлово-комунального господарства до зими — 78,4%. За словами посадовця, також у місті залишаються непідготовленими 3,3 кілометра теплових мереж.

Коментуючи інформацію, голова ОДА Микола Клочко звинуватив конотопську владу в некомпетентності та запропонував створити спеціальну комісію та перевірити стан підготовки райцентру до зими.

«Проблема полягає, з одного боку, в некомпетентності керівництва міста, а з іншого – в невмінні налагодити нормальну роботу з місцевими депутатами. Але, тим не менш, ми не можемо кинути напризволяще мешканців міста Конотоп, тому найближчим часом прошу Сергія Лугового, як керівника галузі ЖКГ, створити комісію, безумовно, за участю представників конотопської влади, яка б перевірила на місці стан підготовки Конотопа до зими і зробила висновок з обов’язковим коментарем для засобів масової інформації. Адже необхідно, щоб про ці результати дізналися всі жителі Конотопа», — заявив Микола Клочко.

Варто зазначити, що міський голова Конотопа Артем Семеніхін 15 вересня намагався зустрітися з Миколою Клочком та потрапити на сесію обласної ради. Приводом, як пояснював Семеніхін, була проблема старту в Конотопі опалювального сезону. Усі спроби зустрітись виявились невдалими. Після цього Семеніхін публічно звинуватив Миколу Клочка в тому, що він «за допомогою підконтрольних депутатів блокує проведення сесії в Конотопі».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста