googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Вибори 2015: другий тур в Сумах під загрозою зриву

10 листопада 2015, 08:35Андрій Кривулько
455
В Сумах другий тур виборів міського голови під загрозою зриву через брак бажаючих працювати у дільничних виборчих комісіях. Голова ТВК каже, що ДВК й досі формуються, хоча перше засідання вже провели.

Як повідомляє ОПОРА, станом на понеділок, 9 листопада, подання кандидатур для роботи в дільничних виборчих комісіях виглядає наступним чином: 347 чоловік від Анатолія Єпіфанова, 937 осіб від Олександра Лисенка та 123 особи від голови Сумської міської виборчої комісії. Таким чином, всього до роботи в ДВК в другому турі виборів Сумського міського голови зголосилося 1407 осіб, в той час, як потреба для мінімального формування дільничних комісій складає 2012 чоловік.

Голова Сумської міської виборчої комісії Світлана Ревякіна повідомила, що дійсно формування складу дільничних комісій проходить із труднощами, які спричинені, в першу чергу тим, що один із кандидатів на посаду Сумського міського голови, а саме Анатолій Єпіфанов, подав лише третину кандидатів і на деяких ДВК від цього кандидата не буде жодного члена ДВК.

«Станом на 9 листопада ми й досі залучаємо людей, приймаємо від них заяви і проводимо комплектацію дільничних комісій. Незважаючи на це, всі ДВК вже провели перше засідання, отримали печатки і запрошення для виборців», — повідомила Світлана Ревякіна.

Вона також розповіла про те, що тепер ТВК звинувачують у порушенні квот, адже від одного кандидата втричі більше членів комісій, а значить і більше людей на керівних посадах, ніж від іншого.

«Ми зараз проводимо консультації з цього питання, і розглядаємо різні варіанти. Можливо, в ДВК не буде заступника голови, але це питання ще на стадії обговорення», — повідомила голова ТВК.

В другий тур виборів міського голови міста Суми, який відбудеться 15 листопада, вийшли кандидат від партії ВО «Батьківщина», нинішній мер, Олександр Лисенко та висуванець партії «Воля народу», почесний житель міста, Анатолій Єпіфанов.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста