googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Відділення 58 ОМПБр знову серед переможців

22 серпня 2019, 07:51Топ Конотоп
193
Відділення 58 ОМПБр знову серед переможців
Фото:  
На Житомирщині провели конкурс на краще відділення з ремонту автомобільної та бронетанкової техніки серед частин ОК «Північ». Військові ремонтники оперативного командування «Північ» Сухопутні війська ЗС України провели конкурс на краще відділення з ремонту автомобільної техніки і краще відділення з ремонту бронетанкового озброєння та техніки.

Конкурсанти змагались у відпрацюванні різних нормативів на рухомих ремонтних майстернях, розгортали їх основне та технологічне обладнання, виконували операції з ремонту на різних зразках бронетанкової та автомобільної техніки, що знаходиться на озброєнні у Збройних Силах України, а також здійснювали евакуацію поранених з бойової бронетанкової машини тощо.

Боротьба за призові місця серед учасників змагання тривала до кінця конкурсу, адже свої військові частини представляли найкращі ремонтники та фахівці своєї справи.

Завзяття, з яким ремонтники підійшли до справи, та рівень їх підготовки дають впевненість, що під час виконання бойових завдань в операції Об’єднаних сил вони нададуть гідну допомогу у відновленні озброєння та військової техніки бойових підрозділів та внесуть свою частку перемоги над ворогом. За результатами конкурсу абсолютним переможцем стала команда від 50 окремого ремонтно-відновлювального полку.

Друге та третє місця в номінації «Краще ремонтне відділення бронетанкової техніки» зайняли відповідно фахівці-ремонтники 58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського та 1 окрема танкова Сіверська бригада, а у номінації «Краще відділення автомобільної техніки» — 1 ОТБр та 58 ОМПБр.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста