googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Відома конотопська журналістка публічно розкритикувала «покращені» поїзди, що курсують через Конотоп

10 липня 2017, 08:21Андрій Кривулько
2570
Відома конотопська журналістка публічно розкритикувала «покращені» поїзди, що курсують через Конотоп
Фото:  facebook/Катерина Гончарова
З 1 липня квитки на два регіональних експреса до Києва зросли практично у 2 рази. Пов’язано це з присвоєнням «регіональним експресам» категорії фірмового поїзда 2-го класу. Журналістка Катерина Гончарова написала про зміни в «нових» поїздах.

«А тим часом загадкова атестація вирішила присвоїти двом регіональним експресам Київ-Шостка статус фірмового поїзда 2 класу, а вартість проїзду в них, відповідно, збільшується удвічі.

Сьогодні спеціально глянула «покращені» вагони. Все те саме, змін не відбулося. Зате на папері тепер це не Ланос, а майже BMW», — пише Катерина Гончарова.

Нагадаємо, до 1 липня проїзд до столиці на поїздах № 778/777 «Київ — Шостка» та №784/783 «Київ — Шостка» обходився в суму від 77 до 91 грн. Зараз квитки коштують від 146 до 175 грн.

Раніше завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ та експерт з транспорту Дмитро Власенко зазначав, що відмінності між «регіональним експресом» та фірмовим поїздом 2-го класу невідомі, адже наказ, відповідно до якого раніше регулювались параметри, відмінили ще 2015 року.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста