googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Відома ситуація за спалахом кору на Сумщині

25 березня 2019, 13:35Топ Конотоп
876
Відома ситуація за спалахом кору на Сумщині
Фото:  RegioNews.sumy.ua
За минулий тиждень на Сумщині виявлено 14 хворих на кір (усі дорослі), у тому числі 1 медичний працівник (Конотопський район). З них 11 хворих госпіталізовані до інфекційних стаціонарів, 3 — лікуються амбулаторно.

Про це повідомляє RegioNews.sumy.ua.

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я по області протягом 2019 року зареєстровано 110 випадків кору (81 дорослий та 29 дітей). Кількість нещеплених та осіб з невідомим вакцинальним статусом серед захворілих становить 59,4%.

Наразі в області проводиться безоплатна імунізація дорослих з груп епідемічного ризику вакцинами, закупленими за бюджетні кошти. З початку року щеплено 14 206 дорослих (10 080 медичних працівників), за останній тиждень — 1 111.

Начальник обласного управління охорони здоров’я повідомив, що медичними працівниками області проводиться санітарно-просвітня робота з профілактики кору серед населення. Зокрема підготовлено та проведено 20 тематичних телепередач. У періодичній пресі опубліковано 48 тематичних статей. Начальник обласного управління охорони здоров’я 20 березня провів прес-конференцію на зазначену тематику.

Читайте також: У міськраді начальники ЖЕКів звітували про хід прибирання закріплених за ними територій


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста