googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Військовий-контрактник з Конотопа розповсюджував порно власного виробництва

30 січня 2017, 14:56Андрій Кривулько
2481
Військовий-контрактник з Конотопа розповсюджував порно власного виробництва
Фото:  Sq.com.ua
Учасник АТО, який раніше не був судимий, отримав умовний термін за поширення секс-відео з неповнолітньою дівчиною.

Про це йдеться у статті сумської газети «Ваш шанс».

Слідство встановило, що військовослужбовець-контрактник з Конотопа в серпні 2016 року пішов зі своїм знайомим і дівчиною, яка не досягла ще й 16 років, на місцевий пляж. Там товариш військового почав недвозначно залицятися до дівчини, а контрактник запропонував молодим людям зайнятися сексом, заявивши, що буде знімати їх на телефон.

Дівчина спочатку відмовлялася, але, як вона пояснила, їй пообіцяли, що нікому не покажуть запис, тож вона погодилася. Пара попрямувала в кабінку для перевдягань, щоб процесу не завадили сторонні глядачі. Під час зйомок порнооператор увійшов у смак, звичайного сексу йому виявилося мало — і він почав режисерувати, на ходу навчаючи «актрису» оральним пестощам.

Зняті три відеоролика «оператор» спочатку, як і обіцяв, відправив знайомому, а потім виклав на своїй сторінці в мережі «ВКонтакте». Незабаром їх виявили одногрупники «порноактриси». Звичайно, вони висловили дівчині своє захоплення з приводу побаченого, справа закінчилася зверненням в поліцію, після чого відео було видалено з інтернет-сторінки контрактника, а самого його притягли до відповідальності за виготовлення і розповсюдження порнографії.

Зіграв з чоловіком поганий жарт і вік учасниці зйомок — слідство дійшло висновку, що, навчаючи дівчинку різних сексуальних технік, контрактник тим самим розбещував неповнолітню, хоча сам в акті і не брав участі.

На час закінчення судового розгляду справи підсудний компенсував моральну шкоду «юній порноактрисі», і на суді вона заявила, що повністю його пробачила і не наполягає на суворому покаранні.

З огляду на те, що чоловік брав участь в АТО (це є пом'якшувальною обставиною) і раніше не був судимий, суд призначив йому три роки обмеження волі умовно з випробувальним терміном два роки. Також він має сплатити близько півтори тисячі гривень за експертизи, які підтвердили приналежність відео до порнографії.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста